Willebrord Wil Vooruit Juniors | |
---|---|
1 | Dunar Dominik |
2 | Naessens Henri |
3 | Schalk Rens |
4 | Tarling Finlay |
5 | van den Bosch Ingmar |
6 | Vrij Thijs |
7 | Zomermaand Jurgen |
Auvergne-Rhône-Alpes | |
---|---|
11 | Bisiaux Léo |
12 | Lambert-Wetzel Tom |
13 | Fayolle Jean-Loup |
14 | Andre Alexi |
15 | Moncoutié Matteo |
16 | Seixas Paul |
17 | Chaleil Louis |
Isere-Savoie | |
---|---|
21 | Argeles Clement |
22 | Gueudret Alexandre |
23 | Coste Florian |
24 | Dulphy Romain |
25 | Carminati Leo |
26 | Ducruet Louka |
27 | Guichard Carter |
Occitanie | |
---|---|
31 | Daumas Remi |
32 | Lebreton Jonathan |
33 | Giuliano Dario |
34 | Bodet Vincent |
35 | Fabries Ugo |
36 | Ferreira Tom |
37 | Roux Aurelien |
Sud Provence Alpes Cote D'Azur | |
---|---|
41 | Decomble Maxime |
42 | Tapiz Hugo |
43 | Meunier Nériah |
44 | Matossian Sevane |
45 | Melot Noé |
46 | Pecquenard Jules |
47 | Hivart Benjamin |
Bretagne | |
---|---|
51 | Basset Antoine |
52 | Barguil Brayann |
53 | Vezie Maxime |
54 | Rouxel Thomas |
55 | Thierry Paul |
56 | Trotel Malo |
57 | Vaugrenard Jules |
Bourgogne Franche Comte | |
---|---|
61 | Rebouillat Axel |
62 | Vuillier Axel |
63 | Grégoire Baptiste |
64 | Berthelemy Edgard |
65 | Darmigny Tom |
66 | Vuillemin Loïc |
67 | Berger Baptiste |
Ile De France | |
---|---|
71 | Ayache Thibault |
72 | Berg Gabriel |
73 | Nomine Gabriel |
74 | Chapolard Ayral Julien |
75 | Guerinel Mathis |
76 | Simon Jules |
77 | Tondo Lucas |
Team Wallonie Juniors | |
---|---|
81 | Dallemagne Leopold |
82 | Jamin Antoine |
83 | De Clercq Matthijs |
84 | Vaneeckhoutte Victor |
85 | Widar Jarno |
86 | Graff William |
87 | Titeux Germain |
Cycling Vlaanderen | |
---|---|
91 | Wuyts Arno |
92 | Donie Milan |
93 | De Bock Aless |
94 | Maertens Thibo |
95 | Driesen Niels |
96 | Boussemaere Louic |
97 | Tirry Arthur |
Zappi Junior Race Team | |
---|---|
101 | Hawker Finlay |
102 | Bush Jacob |
103 | Cosgrove Joe |
104 | Boarer Ollie |
105 | Lawrence Bryn |
106 | Casey Patrick |
107 | Bock Max |
Nouvelle-Aquitaine | |
---|---|
111 | Barusseau Mathéo |
112 | Dubois Clément |
113 | Panche Maxime |
114 | Duclos-Lassalle Hugo |
115 | David Antoine |
116 | Carrere Paul |
117 | Vulliez Lohann |
Piemonte | |
---|---|
121 | Bonetto Carlo |
122 | Giraudo Giulio |
123 | Grupallo Pietro |
124 | Gertosio Michele |
125 | Zuddas Simone |
126 | Tosco Leonardo |
127 | Gallo Simone |
Grand Est | |
---|---|
131 | Bantquin Jules |
132 | Desebe Sodoyer Dorian |
133 | Ruolt Matthieu |
134 | Kayser Aurélien |
135 | Nachbaur Antoine |
136 | Menissier Clement |
137 | Sparfel Aubin |
Pays De La Loire | |
---|---|
141 | Charteau Diego |
142 | David Leo |
143 | Foucher Esteban |
144 | Nougue Dessus Aaron |
145 | Raby Charly |
146 | Rondel Lucas |
147 | Sanchez Clément |
Centre Val De Loire | |
---|---|
151 | Bouchet Côme |
152 | Boulain Louison |
154 | Duret Thibaud |
155 | Gauthier Castro Diego |
156 | Corbin Paul |
157 | Jalinier Dylan |
Team Auto Eder | |
---|---|
161 | Barta Martin |
163 | Hancz Tamas |
164 | Kral Krystof |
165 | Kurits Karl |
166 | Marivoet Duarte |
Hauts de France | |
---|---|
171 | Bonnay Lucas |
172 | Guefveneu Swann |
173 | Grisel Matys |
174 | L'Hote Antoine |
175 | Louis Maxime |
176 | Cheminant Steven |
177 | Van Snick Nathan |
Normandie | |
---|---|
181 | Viardot Mattéo |
182 | Fortin Charles |
183 | Hector Raphaël |
184 | Bouquet Axel |
185 | Coron Justin |
186 | Guilbert Mattéo |
187 | Drouet Jules |
Catalunya | |
---|---|
201 | Zafra Marc |
202 | Pericas Adrià |
203 | Pla Albert |
204 | Ginabreda Gerard |
205 | Gamper Saez Eloi |
206 | Viladrich Ivan |
207 | Castaño Marti |
Toscana | |
---|---|
211 | Bambagioni Tommaso |
212 | Bertini Francesco |
213 | Bertolli Samuel |
214 | Cipollini Edoardo |
215 | Farsetti Tommaso |
216 | Zanaga Francesco |
Talent Romandie | |
---|---|
221 | Bovet Luca |
222 | Maitre Baptiste |
223 | Risse Johann |
224 | Pittet Hugo |
225 | Trisconi Sirio |
226 | Ginter Nicolas |